Symetryk do pracy zdalnej

 

Praca i nauka zdalna w czasie pandemii koronawirusa stały się codziennością.

Stabilny i szybki internet stanowi bardzo ważne ogniwo, które pozwala realizować zadania oraz naukę z dowolnego miejsca, także z domu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu NETbis przygotował ofertę symetrycznego dostępu do internetu. Większość obecnych łącz opiera się na technologii, w której prędkość pobierania i wysyłania są różne.

Na czym polega łącze symetryczne

Standardowo do korzystania z zasobów sieci wystarczają łącza asymetryczne. Zdecydowanie więcej danych pobieramy niż wysyłamy. Dla pracy zdalnej istotne staje się to aby prędkość wysyłania była możliwie duża. Dzięki temu szybciej wyślemy maile, załączniki, zdjęcia oraz w przypadku rozmów wideo nasz odbiorca otrzyma bardzo dobrą jakość obrazu. Obecnie oferujemy możliwość korzystania z łącza symerycznego, w którym odbieramy i wysyłamy dane z tą samą prędkością

Stabilność połączenia

Niemniej ważnym parametrem internetu jest jego stabilność. Jakiekolwiek zakłócenia czy przerwy skutkują klatkowaniem, buforowaniem lub  zerwaniem połączenia. NETbis oferuje internet w oparciu o łącza śwaitłowodowe, które oprócz olbrzymiej przepustowości są bardzo stabilne. Światłowód jest odporny na warunki atmosferyczne i zakłócenia przez co daje gwarancję bardzo wysokiej stabilności. Na stronie http://www.netbis.pl/test-predkosci.html można samodzielnie sprawdzić jakość internetu od dostawcy. Dodatkowo nasz internet jest bezawaryjny, brak jest także jakichkolwiek limitów w ilości przesyłanych danych. 

Komfort pracy dla wszystkich w domu

Oferowane przez nas prędkości dostępu są gwarancją na korzystanie z internetu przez wszystkich użytkowników domu. Jednocześnie można mieć połączenie VPN z pracą, dzieci lekcje zdalne oraz korzystać z doskonałej jakości telewizji. To wszystko bez limitu i żadnych dodatkowych opłat za przekroczenie limitu. 

 

Promocja dla klientów indywidualnych

W związku z coraz częstszą potrzebą pracy i nauki zdalnej, dla abonentów NETbis, uruchamiamy usługę podwyższenia dwukrotnie prędkości wysyłania, bez żadnych opłat. Osoby zainteresowane usługą prosimy o kontakt z biurem lub wypełnienie formularza. Większa prędkość będzie uruchomiona w ciągu godziny.